Ubezpieczenia komunikacyjne

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zapewniamy kompleksową i indywidualną ochronę pojazdu przy optymalnej składce. Przy jej obliczaniu uwzględniamy m.in. wysokość zniżek za bezszkodową jazdę, rok produkcji czy też pojemność pojazdu. Składka przeliczana jest indywidualnie – zawsze uwzględniamy wszystkie zniżki Klienta oraz aktualne promocje.

Najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet ubezpieczeń możesz wybrać w jednym z naszych salonów w Olsztynie - przy ul. Partyzantów 26 (salon SKODA) oraz ul. Rataja 15 (salony Volkswagena i AUDI).

Polisę możesz wykupić także on-line – cały proces odbywa się na odległość, bez konieczności wizyty w naszych salonach.

NASZA OFERTA UBEZPIECZEŃ I POMOC W LIKWIDACJI SZKODY:

- pełna oferta ubezpieczeń dla samochodów nowych i używanych (wszystkich marek):

  • ubezpieczenie OC
  • ubezpieczenie AC
  • ubezpieczenie Assistance
  • ubezpieczenie NNW
  • ubezpieczenie szyb
  • ubezpieczenie OP

- minimum formalności – cały proces zakupu polisy może potrwać nie dłużej niż 15 min;

- opieka specjalisty ds. ubezpieczeń – przed zakupem polisy możesz liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej oferty;

- możliwość skorzystania z programu CAR PROTECT - program umożliwia obniżenie kosztów związanych z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej; w przypadku awarii koszty naprawy zostaną pokryte z ubezpieczenia;

- w przypadku szkody oferujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze dla samochodów z grupy Volkswagena.

Zapytaj o ubezpieczenie Twojego samochodu:

Formularz kontaktowy

Zapytaj o ofertę ubezpieczenia - nasz specjalista oddzwoni w sprawie oferty

Imię

Nazwisko

Telefon

E-mail

Marka

Model

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wprowadzonych do formularza kontaktowego w celu przedstawienia przez Administratora oferty handlowej i prowadzenia negocjacji handlowych. Administratorem danych jest Polbis Auto sp. z.o. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora opisany w polityce prywatności.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polbis Auto sp. z o.o. w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych za pomocą:
Administratorem danych osobowych Klientów jest Polbis Auto sp. z o.o. Dane nie są udostępniane innym odbiorcom. Każdy Klient, który podał w formularzu swoje dane, posiada prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania usunięcia. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe, napisz do nas wiadomość na adres marketing@polbisauto.pl.

Wyślij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies oraz technologii w celu zachowania najwyższej jakości usług. Klikając ,,Zgadzam się" zgadzasz się na ich zapisywanie w Twoim urządzeniu i wykorzystywanie przez nas w celach bezpiecznego funkcjonowania strony, w celach analitycznych i statystycznych, reklamowych i dostosowywania strony do potrzeb Użytkowników. Zasady zapisywania cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarce, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Zgadzam się