W pełni elektryczny Volkswagen ID.4

W pełni elektryczna ŠKODA ENYAQ iV

W pełni elektryczne Audi Q4 e-tron

Autoryzowany Serwis

ŠKODA, Volkswagen i Audi w Olsztynie

Solidna kadra

Nowoczesny sprzęt
diagnostyczny

Elastyczne podejście
do klienta

Nasza oferta

Profesjonalny serwis
gwarancyjny
i pogwarancyjny

Likwidacja
oraz bezgotówkowe
rozliczenie szkód
komunikacyjnych

Samochody zastępcze,
wypożyczalnia aut

Oferta Door to Door
- możemy odebrać Twój
samochód w uzgodnionym
miejscu, dostarczymy też auto
po naprawie

Sprzedaż oryginalnych części
do samochodów marki
ŠKODA, Volkswagen
i Audi

ŠKODA ASSISTANCE
bezpłatna pomoc
drogowa

Przeglądy twojego auta

Po zakupie samochodu nie zapominaj o przeglądach. W zależności od wybranego modelu możesz korzystać z regularnych przeglądów okresowych. Dzięki temu będziesz miał pewność, że użytkowanie samochodu będzie się odbywało bez żadnych problemów, a jego wartość będzie się utrzymywała na wysokim poziomie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaką opcję okresu przeglądów jest wyposażony Twój samochód, zadaj pytanie swojemu doradcy. Tę informację możesz też znaleźć w metryczce w książce serwisowej.

ŠKODA Assistance

Bezpłatna pomoc drogowa przez cały okres gwarancji zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w kraju oraz Europie. W przypadku awarii możesz liczyć na jedną z następujących usług: próba naprawy lub usprawnienie pojazdu w miejscu awarii oraz holowanie samochodu i przewóz pasażerów do najbliższego Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA i możliwie najszybsze usunięcie usterki (w ramach obowiązujących warunków gwarancji). Pamiętaj tylko o regularnych przeglądach swojego auta.

Gwarancja dożywotnej mobilności

Program Gwarancja Dożywotniej Mobilności oznacza możliwość przedłużenia części przywilejów związanych z programem ŠKODA ASSISTANCE na kolejne lata eksploatacji samochodu. Program skierowany jest do użytkowników samochodów marki ŠKODA po upływie dwuletniej gwarancji. Obejmuje cały okres eksploatacji auta, a w przypadku awarii poniesiesz jedynie koszty związane z naprawą i użytymi materiałami. Warunkiem gwarancji dożywotniej mobilności jest serwisowanie auta w autoryzowanym serwisie ŠKODY.

Samochód zastępczy

Skorzystaj z naszej floty ponad 50 aut zastępczych. Prawo do samochodu zastępczego zależy przede wszystkim od tego, czy chcesz z niego skorzystać w ramach OC sprawcy kolizji lub wypadku, polisy Autocasco, czy podczas naprawy pojazdu, który miał awarię. Sprawdź u doradcy serwisowego, na jakich zasadach możesz go otrzymać. Skorzystaj także z możliwości wypożyczenia samochodu zastępczego podczas wizyty w naszym serwisie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies oraz technologii w celu zachowania najwyższej jakości usług. Klikając ,,Zgadzam się" zgadzasz się na ich zapisywanie w Twoim urządzeniu i wykorzystywanie przez nas w celach bezpiecznego funkcjonowania strony, w celach analitycznych i statystycznych, reklamowych i dostosowywania strony do potrzeb Użytkowników. Zasady zapisywania cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarce, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Zgadzam się

 

X