Program NORA dla niezależnych warsztatów

NORA® to oficjalny program partnerski Volkswagen Group, skierowany do warsztatów niezależnych, które nie są bezpośrednio związane z markami koncernu i umożliwia im zakup oryginalnych części koncernu Volkswagen na preferencyjnych warunkach.

Program NORA® jest skierowany do niezależnych warsztatów naprawczych

- w tym:

  • niepowiązanych z marką warsztatów;
  • parki samochodowe lub stacje benzynowe z własnymi warsztatami;
  • specjalistycznych warsztatów lakierniczych i/lub blacharskich.

Partnerem NORA może więc zostać każdy warsztat, który w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wykonuje naprawy samochodów zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności PKD 45.20.Z oraz oświadczy, że zakupione oryginalne części będzie wykorzystywał wyłącznie do naprawy i/lub obsługi samochodów w ramach prowadzonej działalności (nie do dalszej odsprzedaży).

Dlaczego warto przystąpić do programu NORA?

  • dostępność oryginalnych części koncernu Volkswagen,
  • szybka dostawa części do naszych partnerów,
  • specjalne oferty, na które można liczyć już od samego początku współpracy,
  • profesjonalne doradztwo naszych sprzedawców,
  • wsparcie techniczne naszych pracowników,
  • możliwość skorzystania ze specjalistycznych narzędzi w wybranych Punktach Partnerskich.

Zapytaj o współpracę

Formularz kontaktowy

Zapytaj o współpracę - nasz specjalista oddzwoni w sprawie oferty

Imię

Nazwisko

Telefon

E-mail

Marka

Model

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wprowadzonych do formularza kontaktowego w celu przedstawienia przez Administratora oferty handlowej i prowadzenia negocjacji handlowych. Administratorem danych jest Polbis Auto sp. z.o. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora opisany w polityce prywatności.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polbis Auto sp. z o.o. w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych za pomocą:
Administratorem danych osobowych Klientów jest Polbis Auto sp. z o.o. Dane nie są udostępniane innym odbiorcom. Każdy Klient, który podał w formularzu swoje dane, posiada prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania usunięcia. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe, napisz do nas wiadomość na adres marketing@polbisauto.pl.

Wyślij

Ta strona wykorzystuje pliki cookies oraz technologii w celu zachowania najwyższej jakości usług. Klikając ,,Zgadzam się" zgadzasz się na ich zapisywanie w Twoim urządzeniu i wykorzystywanie przez nas w celach bezpiecznego funkcjonowania strony, w celach analitycznych i statystycznych, reklamowych i dostosowywania strony do potrzeb Użytkowników. Zasady zapisywania cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarce, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Zgadzam się

 

X

Nowa inwestycja